ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Členská známka 700,- 300,- 150,-
Zápisné nových členů 1000,- 500,- 10,-

Brigádnická povinnost:

Součástí členských povinností (dle stanov ČRS) je pracovní povinnost člena, která je v místní organizaci ČRS Hustopeče nad Bečvou stanoví ve výši 10 hodin ročně. Tuto povinnost si člen (mimo děti do 15 let) splní tak, že má povinnost 5 hodin uhradit ve výši 500,- Kč jako  příspěvek na úhradu nájmů za pozemky pod vodními plochami revíru Bečva 5A a  5 hodin splnit takto:

- fyzickým odpracováním a to ve prospěch místní organizace v předcházejícím roce

- finanční náhradou v hodnotě 150,- Kč za jednu neodpracovanou hodinu

- náhradním plněním - krmivo - 1h = 20 kg suchého pečiva

- 1h = 25 kg pšenice - může být upraveno dle aktuální ceny

- nebo kombinací těchto způsobů

Od brigádnické povinnosti jsou osvobozeni držitelé průkazu ZTP, ženy, mládež do 15 let, člen od 66 let, invalidní důchodci.

Každý člen má "ZÁZNAM BRIGÁDNICKÝCH HODIN", kde jsou odpracované hodiny zapisovány vedoucím brigády a který předkládá při odběru povolenky pro kontrolu splněných členských povinností.

Hodiny se započítávají na příští rok.

Řádný člen starší 15-ti let musí mít před vydáním povolenky splněnou pracovní povinnost na rok ve kterém bude požadovat povolenkuv rozsahu 5 hodin  a to ve prospěch místní organizace Hustopeče nad Bečvou. Nesplní-li člen tuto povinnost v tomto stanoveném termínu, nebude mu v následujícím roce vydána povolenka k rybolovu. Tuto pracovní povinnost lze splnit i finanční náhradou v hodnotě 150,- Kč za neodpracovanou hodinu.

Nový člen, starší 15-ti let musí mít před vydáním povolenky splněnou pracovní povinnost na rok ve kterém bude požadovat povolenkuv rozsahu 5 hodin to ve prospěch místní organizace Hustopeče nad Bečvou. Tuto pracovní povinnost lze splnit i finanční náhradouv hodnotě 150,- Kč za neodpracovanou hodinu.

Od roku 2019 je hodnota brigádnické hodiny 150,- Kč