RYBÁŘSKÝ KROUŽEK DĚTÍ DO 15 LET na rok 2023

rybari

Vážení a milí mladí adepti rybářského sportu,

informuji vás, že na základě rozhodnutí výboru MO ČRS Hustopeče nad Bečvou budou z kapacitních důvodů do rybářského kroužku od 1. 1. 2023 přijímáni pouze noví zájemci z Hustopečí nad Bečvou, Poruby, Vysoké, Milotic nad Bečvou, Špiček, Černotína.

Těšíme se na setkání.

Jaroslav Bečák, vedoucí kroužku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Potřeby - přezůvky, sešit, propiska-pero, pro platbu peníze dle požadavků na povolenky = místní povolenka-, krajská povolenka mimopstruhová, krajská povolenka pstruhová)

Pro zapsání do kroužku na rok 2023 je nutno splnit tyto podmínky:

1. Odevzdat vyplněný sumář úlovků povolenky za rok 2022 do 15. 1. 2023 (jen rybáři, kteří obdrželi povolenku k rybolovu na rok 2022).

2. Předat vyplněnou přihlášku za člena MO ČRS Hustopeče nad Bečvou vedoucímu kroužku-všichni (možno vyplnění na místě).

3. Uhradit povinné poplatky:  Členský příspěvek     - 150,- Kč

Povolenka MO           -  500,- Kč

4. Absolvovat všechna školení a úspěšně složit zkoušku z  rybářských předpisů.

5. Účast na závodech v lovu ryb na lokalitě č. 3 v neděli - 23. 4. 2023.

6. Je možné zakoupit si povolenky územní na revíry VÚS  ČRS Ostrava

MP - mimopstruhová -  350,- Kč

P     - pstruhová            -  450,- Kč

Termíny schůzek rybářského kroužku v roce 2023.

Pátek - ZŠ Hustopeče n. B. 20. 1. 2023 16 - 18 hod.
Pátek - ZŠ Hustopeče n. B. 17. 2. 2023 16 - 18 hod.
Pátek - ZŠ Hustopeče n. B. 10. 3. 2023 16 - 18 hod.

Pátek -  ZŠ Hustopeče n. B.

31. 3. 2023 16 - 18 hod.
Pátek - chovný rybník Altéř 7. 4. 2023 16 - 18 hod.
Neděle - jezero č.3- závody 23. 4. 2023   7 - 12 hod.

Jaroslav Bečák vedoucí rybářského kroužku