A picture

srážky0.42mm

Jak se stát členem ČRS Hustopeče nad Bečvou

a jak začít s lovem ryb

Zájemce o členství v ČRS Hustopeče nad Bečvou a o lov ryb musí:

1. Navštívit místní organizaci ČRS MO Hustopeče nad BečvouNádražní 111, 753 66 Hustopeče nad Bečvou

2. Podat u MO ČRS Hustopeče nad Bečvou přihlášku za člena.

3. Absolvovat test na přezkoušení uchazečů pro získaní kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku a přijetí za člena ČRS, který se skládá ze základních znalostí z oblasti rybářství, biologie ryb a právních předpisů upravujících lov ryb.

Na základě úspěšně absolvovaného testu MO  ČRS Hustopeče nad Bečvou vydá:

1. Osvědčení o získání kvalifikace pro vydání prvního rybářského lístku.

Na jeho základě příslušný obecní úřad obce s rozšířenou působností nebo obce s pověřeným obecním úřadem (v jehož obvodu má žadatel o vydání prvního rybářského lístku trvalý pobyt) vydá, po vyplnění žádosti a zaplacení správního poplatku, rybářský lístek.

2. Členskou legitimaci. Při jejím vydání zaplatí žadatel zápisné a členský příspěvek.

Děti do 15-ti let předkládají spolu se všemi žádostmi i souhlas oprávněného zástupce. Školení dětí probíhá většinou formou kroužků mládeže při MO, kde se jim věnují proškolení vedoucí.

Po splnění všech těchto kroků si může žadatel u MO ČRS Hustopeče nad Bečvou zakoupit povolenku k lovu ryb na mimopstruhové rybářské revíry.

Zájemce o rybolov na revírech MO ČRS Hustopeče nad Bečvou, který je členem jiné MO ČRS nebo MRS musí mít splněny  základní členské povinnosti ve své místní organizaci a do 30.11. příslušného roku podat žádost o vydání hostovské povolenky na další rok.

(podmínkou je uvedení e-mailové adresy žadatele v žádosti)

ČRS MO Hustopeče nad Bečvou  je samostatně hospodařící organizace a vydává povolenku k lovu ryb s rozsahem platnosti na rybářské revíry:

č.471012-Bečva 5A-jezera

č.12471205-Bečva 5B-Bahňák -jezero

Další informace Vám budou ochotně poskytnuty funkcionáři  ČRS MO Hustopeče nad Bečvou.

·  Formuláře a tiskopisy ke stažení: