A picture

vítrJ, 5.81m/s
vlhkost52%

RYBÁŘSKÁ CHATA

V naší rybářské chatě na břehu JEZERA č.3,  poskytujeme rybářům i jejich doprovodu individuální rekreační pobyty ve tří  třílůžkových pokojích. Vybavení je na nadstandardní úrovni a doufáme, že sportovním rybářům nebo celým rodinám bude zcela jistě vyhovovat. Samozřejmostí jsou lůžkoviny, sprcha, hygienická zařízení, pitná voda a plně vybavená kuchyňka s elektrickým sporákem, mikrovlnkou, ledničkou a mrazákem. Stylově zařízená  společenská místnost s krbovými kamny, televizí se SAT + video a DVD. Pokoje jsou vybaveny TV+SAT.

Pro úspěšné rybáře je k dispozici gril. Pro všechny pak možnost příjemného večerní posezení u táboráku.

Pobyty si lze rezervovat průběžně, sezona pro individuální rekreaci začíná 1.května a končí 30.listopadu. Na tuto dobu si můžete zajistit  pobyt  v libovolné délce (záleží jen na tom, zda požadovaný termín už nemá dříve zajištěný jiný zájemce). Rybářská chata je vhodná i k pořádání společných akcí (školení, schůze, oslavy) v zasedací místnosti pro 25 až 30 osob s možnosti přespání pro 9 účastníků. Společnou akci s noclehem v termínu, kdy je chata vyhrazeny pro individuální rekreaci (květen až září) je nutno rezervovat co nejdříve na začátku roku, v ostatních měsících (leden až duben a září až prosinec) je možná rezervace kdykoliv.

Podrobné informace Vám rád poskytne správce chaty, pan Jiří Kašpar, na telefonu: 731 023 219

Ceny za ubytování:

Třílůžkový pokoj           - 600 Kč/den

Společenské akce     - 1500 Kč/den  (zasedačka+kuchyňka)

Stan                            - 50,-Kč/den

V ceně je spotřeba teplé a studené vody,  spotřeba elektřiny, WC, kuchyňka se sporákem, mikrovlnkou, lednicí a mrazákem, příbory a nádobí ...

Parkování zdarma přímo u objektu.

Přihlášky individuální rekreace proti zaplacení od 1. března daného kalendářního roku
Přihlášky větších skupin (funkcionáři jiných MO, školení a pod.) po individuální dohodě.

Ubytovací a provozní řád Rybářské chaty u jezera č. 3 platný od 1. 1. 2016

1. ČRS MO Hustopeče n. B. je provozovatelem rybářské chaty u jezera č. 3 .  Chata se nachází v oblasti štěrkopískových jezer u obce Milotice nad Bečvou – u hráze jezera 3. Jedná se o rekreační chatu se třemi třílůžkovými pokoji a společným sociálním zařízením v 1. poschodí a společenskou místností s kuchyní a sociálním zařízením v přízemí objektu. Schodiště je venkovní.

2. Objednávky ubytování přijímá správce objektu p. Jiří Kašpar, tel. 731 023 219. Provozovatel potvrdí objednávku ubytování na základě složení zálohové platby ve výši 50 % ceny, hotově nebo na bankovní účet provozovatele, přičemž platí stornovací podmínky:

-          v případě zrušení objednávky před objednaným termínem, vrátí provozovatel zaplacenou zálohu ve výši 90 % - storno poplatek si provozovatel účtuje ve výši 10 %.

-          Doplatek do plné ceny zaplatí ubytovaný provozovateli při nástupu pobytu v hotovosti.

-          Ubytovaný nemá nárok na snížení nebo vrácení částky při pozdějším nástupu, nebo předčasném ukončení pobytu vlastní vinou.

3. Ceny ubytování:  600,- Kč za pokoj / 1 noc.

Za umístění stanu na pozemku MO bude vybírán poplatek dle počtu osob  -  50,- Kč/

1 osobu/1 den (nejméně 50,- Kč/ 1 den). Za pobyt psa – je poplatek 50,- Kč/1 den.

4. Provozovatel si vyhrazuje právo ubytovat pouze objednaný počet osob dle potvrzené objednávky.

5. Ubytování a ukončení pobytu se provádí dle stanovené provozní doby správce objektu: ukončení ubytování -  10.00 hodin, nástup ubytování  -  13.00 hodin

V uvedenou dobu nástupu ubytování správce předá pokoje a příslušenství ubytovaným. V den ukončení pobytu provedou ubytovaní základní úklid prostor, vrátí všechny klíče a předají v náležitém pořádku pokoje a příslušenství.

6. V celém objektu je přísný zákaz kouření.

7. Na pokojích je zakázáno používat vařiče a jiná topná zařízení (mimo instalovaných topných médií).

8. Je zakázáno přemísťovat nábytek a další části vybavení objektu.

9. V celém objektu a jeho okolí je nutno udržovat pořádek a čistotu.

10. Vstup do objektu v holínkách a jiné vysoké nebo znečistěné obuvi je zakázán.

11. V zájmu všech ubytovaných je nutno šetřit teplou i studenou vodou a el. energií.

12. Voda v objektu je pouze užitková, nedoporučuje se používat bez tepelné úpravy – převaření. Pitnou vodu si ubytovaní zajišťují na vlastní náklady.

13. V době od 22.00 do 6.00 hodin je stanoven noční klid.

14. Závažné porušení shora uvedených ustanovení může vést k ukončení pobytu bez náhrady.

15. Provozovatel neručí za cenné věci a majetek ubytovaných ani za eventuelní poškození automobilů cizími osobami. Provozovatel je pouze odpovědný za škody způsobené svou činností.

16. Pro ubytované ve stanech před chatou platí stejné podmínky tohoto ubytovacího řádu.

17. V ceně ubytování jsou zahrnuty místní poplatky pro obec za lůžko a noc.